NAVIGEERI SIIT

Minust

Minust

Värve olen ma alati armastanud – meie muidu nii halli argipäeva toovad need juurde paraja annuse elurõõmu ja erksust ning sära.

Ma mäletan, et juba päris väikese plikatirtsuna meeldis mulle väga oma toas mööblit ümber paigutada. Neid minu enda mööblitükke oli selles toas kõigest neli, aga see ei olnud kunagi takistuseks. On lihtsalt uskumatu, kui palju erinevaid kombinatsioone oli võimalik vaid selle vähesega välja nuputada! Ja nii need mööblitükid rändasidki vahetpidamata ühest toa nurgast teise. Võisin sellele tegevusele pühendada tunde ning ei lõpetanud enne, kui kõik oli sätitud just nii kuis sel hetkel kõige õigem tundus. Olgu siis öö või päev, kogu tuba pidi saama uue jume viivitamatult. Et säärane mööbeldamine ei möödu ilma põhjaliku koristamiseta, pean tunnistama ootamatut fakti, et juba sel ajal nautisin ma tohutult meie väikese maja korda seadmist. Seda rahulolu tunnet, kus tuba oli saanud jälle uue ilme ja kogu elamine läikis, ei olegi nii lihtne kirjeldada. Puhas rõõm tehtud toimetustest! Ei läinudki kaua, kui minu tegemistele lisandusid esmalt kardinad, linikud ja siis juba tapeedid, värvid ning erinevad vahvad aksessuaarid. Minu lihtsast mööbli tõstmisest oli saanud tõeline kirg sisekujunduse vastu.

Värve olen ma alati armastanud – meie muidu nii halli argipäeva toovad need juurde paraja annuse elurõõmu ja erksust ning sära. Ka esmapilgul kõige lihtsamate toonide kasutamine sisekujunduses avab ukse erinevatele võimalustele, et anda kodule täiesti uus ilme. Tuleb need õiged ja südamelähedased toonid vaid üles leida ning harmooniasse seada.

Minu jaoks loob selle õige kodu just kogu terviku kooskõla ja isikupära ning harmoonia nende kahe vahel. See on midagi täiesti erilist – oma kodu nägu. Tahan olla see, kes aitab ülesse leida igale inimesele omase miski, mis teeb tema kodust selle õige kodu. Kodu, kus tunda ennast vabalt ja õnnelikuna, kus puuduvad piirid või ääred ning kus on soe ja hea.

Vahest piisab ainult diivanipadja ümber tõstmisest, et anda toale värskem ilme, teinekord ihkab hing aga täielikku uuendust.

Mina olen see, kes aitab leida erinevaid lahendusi, et luua tervikut. Ma armastan seda, mida ma teen!

Soovid teha algust?

Saada mulle oma kontaktid ning võtan sinuga ise ühendust!

SAADA KIRI SIIT

TEENUSED

Minu peamine valdkond on sisekujunduse pakkumine ning sellega põimuvad teenused.

interior-design

Sisekujundus

Vastavalt projektile, kas lihtsalt kodu värskendus või uue kodu loomine, pakun välja terviklikud lahendused pisidetailideni välja.

Loe rohkem

Veebidoktor